Архів новин
Головна » 2019 » Квітень » 5 » Кубок міста з настільного тенісу
16:32
Кубок міста з настільного тенісу

28 березня 2019 року у спортивному комплексі «Олімп» був розіграний Кубок міста з настільного тенісу. Відділ освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради висловлює щиру вдячність Генеральному директору АТ «Слов’янські шпалери-КФТП» Мураю Віктору Петровичу за надану можливість провести змагання у спортивному комплексі.
У змаганнях брали участь команди закладів загальної середньої освіти громади у складі юнака, дівчини та тренера. Змагання проводились по коловій системі окремо між юнаками і дівчатами та були визначені загальнокомандні результати. Серед дівчат перемогу здобула Подя Юлія, учениця Сядринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, яка виграла всі партії. Друге місце виборола Коненко Валерія, учениця Корюківської гімназії, третє – Авраменко Анастасія, учениця міської школи №1. Серед юнаків кращим був Бадюля Артем, учень Корюківської гімназії, який теж виграв всі партії. Друге місце посів Приходько Костянтин, учень міської школи №4, а третє місце – Кузьменко Сергій, учень Сядринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Загальнокомандні місця розподілились таким чином : 5 місце – команда Наумівської школи (учитель фізичної культури Мартиненко Сергій Анатолійович), 4 місце – команда міської школи №1 (учитель фізичної культури Ігнатцов Владислав Павлович), 3 місце – команда міської школи №4 (учитель фізичної культури Лепеса Василь Олександрович), 2 місце – команда Сядринської школи (учитель фізичної культури Горкавий Сергій Михайлович), а чемпіоном міста стала команда Корюківської гімназії (учитель фізичної культури Шемет Юрій Леонідович). Вітаю переможців, призерів та тренерів із заслуженою перемогою. Молодці !!! Вперед, до нових перемог!

Категорія: Району | Переглядів: 445 | Додав: irina-rmk | Рейтинг: 0.0/0