Гостей: 1
Користувачів: 0

Хто сьогодні нас відвідав
Архів новин
Головна » 2017 » Лютий » 13 » Новий рік – нові спортивні досягнення: у Корюківці визначились призери змагань з лижних гонок та народного жиму
12:17

4 лютого 2017 року на базі Корюківської ЗОШ №4 була проведена Першість міста з лижних гонок у двох вікових категоріях: жінки і чоловіки до 35 років, жінки і чоловіки, старші 35 років.

Залежно від пройденого часу дистанції, у категорії до 35 років призові місця розділились так:

- серед жінок: 1 місце посіла Валерія Олексійчик, 2 - Наталія Барабаш, 3 місце - Богдана Олійник.

- серед чоловіків: 1 місце виборов Андрій Сахута, 2 - Єгор Шемет, 3 - Євгеній Сотник.

Серед жінок у категорії 35+ перемогу здобула Тетяна Тищенко; 2 місце зайняла Тетяна Авраменко, а 3 - Наталія Мірошник.

Найспритнішими серед чоловіків у цій віковій категорії виявились: Юрій Шемет (1 місце), Роман Лисік (2 місце), Олександр Авраменко (3 місце).

Позитивним є те, що у змаганнях взяли участь чимало корюківчан різних вікових категорій, та особливо цікавими і захоплюючими вони виявились для учнів міських шкіл. Організатори змагань пригощали учасників гарячим чаєм та печивом, за якими вони й ділились своїми враженнями.

А перед цим, 29 січня в СК «Олімп» відбулись змагання за Першість міста з народного жиму. Спортсмени були поділені на 3 вагові категорії: до 75 кг, до 85 кг, 95 кг і більше.

У першій категорії призові місця було розподілено так: Сергій Корогод – 1 місце; Єгор Рюттель – 2, Денис Михайленко – 3 місце.

У категорії до 85 кг перше місце виборов Сергій Заяць, друге - Артем Бойко, третє - Сергій Коноваленко.

У категорії 95кг і більше призерами стали: Олександр Попов (2 місце) та Олег Милейко (3 місце). Беззаперечним переможцем було визначено Ярослава Гладченка.

Так, 4 лютого на базі Корюківської ЗОШ №4 була проведена Першість міста з лижних гонок у двох вікових категоріях: жінки і чоловіки до 35 років, жінки і чоловіки, старші 35 років.

Переможці проведених змагань були нагороджені медалями та грамотами від міської ради, а також цінними подарунками від ПАТ «Слов’янські шпалери – КФТП». Спеціальним призом у змаганнях з народного жиму був нагороджений Дмитро Огієнко, а заохочувальними медаллю та грамотою за участь у змаганнях з лижних гонок – найменший учасник – Назар Стельмах.

Переглядів: 430 | Додав: irina-rmk | Рейтинг: 0.0/0