Неділя, 20.01.2019,

14:25 

Наша адреса:

Відділ освіти, культури, молоді та спорту
 Корюківської міської ради
Меню сайту
Освітні новини
Ви на сайті

Гість !


Вітаємо Вас гість. Будьласка зареєструйтесь, або зайдіть під своїм логіном!

.
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Наше опитування
Звідки Ви?
Всього відповідей: 84
Статистика



Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Хто сьогодні нас відвідав
Архів новин
Головна » 2018 » Грудень » 17 » Rонкурс дитячого малюнку «Професія моєї мрії»
15:39
Rонкурс дитячого малюнку «Професія моєї мрії»

В Корюківській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості традиційно в грудні серед учнів молодого шкільного віку відбувся конкурс дитячого малюнку «Професія моєї мрії». Захід проводився з метою розвитку творчих здібностей дітей та розширення уяви підростаючого покоління про світ професій, їх актуальність на ринку праці.

На розгляд журі представлено 24 найкращих малюнки учнів початкових класів з різних шкіл району. На папері школярі зобразили своє бачення майбутньої професії. В приміщенні центру зайнятості була організована і діє виставка маленьких митців.

Дивлячись на розмаїття професій, представлених на конкурсі, серед яких і лікар, і кухар, і ветеринар, і стюардеса, будівельник, програміст, архітектор, пожежний, та інші, можна з упевненістю сказати, що діти Корюківщини чудово орієнтуються у світі професій. Більше того, вони творчо мріють про певну професію.

Конкурсне журі, до якого ввійшли представники центру зайнятості, відділу освіти, райдержадміністрації та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді довго обирали переможців конкурсу, адже всі роботи були «найкращі». Проте місця розподілились так:

Гран-прі конкурсу

1. Олійник Кирило Олександрович – 3-Б клас, Корюківська ЗОШ –ІІІ ст. № 4 – «Лісник»

Перші три почесні місця зайняли:

1. Герасько Артем Олександрович – 1 клас, Сядринська ЗОШ І-ІІІ ст. – «Програміст»

2. Пташник Артур Анатолійович - 1 клас, Сядринська ЗОШ І-ІІІ ст. – «Зварювальник»

3. Шамара Данило Максимович – 1 клас, Рибинська ЗОШ І-ІІ ст. - «Тракторист».

Глядацькі симпатії отримали:

  1. Харченко Марія Ярославівна – 1 клас, Рибинська ЗОШ І-ІІ ст. – «Стюардеса»
  2. Скидан Анастасія Олексіївна – 3-В клас, Корюківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – «Добрий кухар»

Також журі конкурсу відзначило ще 18 робіт учасників:

1. Гладченко Катерина Олександрівна – 3 клас, Рибинська ЗОШ І-ІІ ст. - «Продавець»;

2. Спускан Арсен Денисович – 3-А клас, Корюківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, - «Піаніст»;

3. Кравченко Анна Юріївна – 2 клас, Сядринська ЗОШ І-ІІІ ст., - «Учитель»;

4. Мартинович Валерія Миколаївна – 3 клас, Охрамієвицька ЗОШ І-ІІ ст. - «Вчитель початкових класів»;

5. Титенок Любов Романівна – 4 клас, Рибинська ЗОШ І-ІІ ст. - «Кондитер»;

6. Милейко Євгенія Олексіївна - 4 клас, Корюківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 - «Кухар»;

7. Пилипець Валерія Валеріївна – 3 клас, Охрамієвицька ЗОШ І-ІІ ст. - «Художник»;

8. Сіра Софія - 1 клас, Прибинська ЗОШ І-ІІ ст. - «Астроном»;

9. Рябець Матвій Олегович – 3-Б клас, Корюківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 - «Архітектор»;

10. Солохненко Лілія Олександрівна – 2-А клас, Корюківська ЗОШ І-ІІІ ст. - «Лікар»;

11. Бардакова Поліна – 2 клас, Прибинська ЗОШ І-ІІ ст. – «Ветлікар»;

12. Новик Антон Вікторович – 3 клас, Охрамієвицька ЗОШ І-ІІ ст. – «Будівельник»;

13. Онищенко Олексій – 4 клас, Прибинська ЗОШ І-ІІІ ст. – «Лісник»;

14. Титенко Ілля Романович – 3 клас, Рибинська ЗОШ І-ІІ ст. – «Пожежний»;

15. Халімон Дар’я Сергіївна – 2 клас, Охрамієвицька ЗОШ І-ІІ ст. – «Ветеринарний лікар»;

16. Царик Маргарита Олександрівна – 3 клас, Рибинська ЗОШ І-ІІ ст. – «Кондитер»;

17. Бабич Глеб Романович – 1 клас, Сядринська ЗОШ І-ІІІ ст. – «Інженер-конструктор»;

18. Романенко Олександра Романівна – 4 клас, Корюківськ ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 – «Вчитель»

Напередодні Нового року переможці конкурсу малюнка «Професія моєї мрії» нагороджені грамотами та пам’ятними подарунками, а учасники конкурсу які не потрапили до номінації відзначені заохочувальними призами. В конкурсі брали участь учні Корюківських ЗОШ № 1, № 4, Сядринської ЗОШ, Рибинської ЗОШ, Охрамієвицької ЗОШ, Прибинської ЗОШ.

 

Категорія: Району | Переглядів: 33 | Додав: irina-rmk | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
.

ПОДІЇ ТИЖНЯ
[29.12.2018][Району]
Вітання з новорічними святами (0)
[19.12.2018][Району]
Методична нарада керівників закладів освіти (0)
[17.12.2018][Району]
Підсумки проведення виставки "Новорічна композиція, український сувенір" (0)
[17.12.2018][Району]
Rонкурс дитячого малюнку «Професія моєї мрії» (0)
[13.12.2018][Району]
Підведено підсумки міського етапу Всеукраїнських конкурсів "Український сувенір" та "Новорічна композиція". (0)

УСІ ПОДІЇ.

.

Погода
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Друзі сайту


Рибинська ЗОШ І-ІІІст.

Корюківка Альянс3000


Copyright MyCorp © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz