Понеділок, 25.06.2018,

18:17 

Наша адреса:

Відділ освіти, культури, молоді та спорту
 Корюківської міської ради
Меню сайту
Освітні новини
Ви на сайті

Гість !


Вітаємо Вас гість. Будьласка зареєструйтесь, або зайдіть під своїм логіном!

.
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Наше опитування
Звідки Ви?
Всього відповідей: 83
СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Хто сьогодні нас відвідав

[Детальна статистика]


Головна » Дошка оголошень » Позашкільна освіта » конкурси

Всеукраїнський конкурс майстерності "Керівник гуртка2013"
Інформація | 05.12.2012, 18:57

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
№ 1/9-879 від 03 грудня 2012 року


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту
Автономної Республіки Крим,
управління освіти і науки обласних,
Київської та Севастопольської
міських державних адміністрацій


Про проведення Всеукраїнського конкурсу майстерності
педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів
"Джерело творчості" у номінації "Керівник гуртка - 2013"


На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 13.09.2011 № 1053 "Про проведення Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів "Джерело творчості" та з метою якісного проведення регіональних етапів надсилаємо інструктивно-інформаційні матеріали щодо проведення конкурсу у номінації "Керівник гуртка - 2013".

Просимо довести до відома керівників позашкільних навчальних закладів.
Додаток: на 3-х арк.
Заступник Міністра Б.М. Жебровський


Додаток до листа
Міністерства освіти і науки, молоді та спорту
від 03.12.12 № 1/9-879
Інструктивно-інформаційні матеріали
щодо проведення Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів "Джерело творчості" у номінації "Керівник гуртка - 2013"


  Всеукраїнський конкурс майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів "Джерело творчості" у номінації "Керівник гуртка - 2013" (далі - Конкурс) проводиться у відповідності з Положенням про Всеукраїнський конкурс майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів "Джерело творчості", затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 09 червня 2005 р. № 350, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 23 червня 2005 р. за № 697/10959, та наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України "Про проведення Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів "Джерело творчості" у номінації "Керівник гуртка-2013" від 19 жовтня 2012 р. № 1123.

У Конкурсі беруть участь керівники гуртків туристсько-краєзнавчого, військово-патріотичного, фізкультурно-спортивного напрямів позашкільної освіти та керівники дослідницько-експериментальних гуртків з зазначених вище напрямів.

При визначенні переможців відповідних етапів Конкурсу можуть бути використані такі критерії:

Культура оформлення матеріалів (відповідність Положенню про конкурс).

Актуальність досвіду роботи. Інноваційні підходи до організації навчально-виховного процесу. Системність роботи керівника гуртка. Практична значущість та впровадження досвіду.

Наявність науково-, навчально-методичних розробок. Участь у фахових конкурсах, семінарах, конференціях, форумах, змаганнях, фестивалях, інше (вказати).

Участь вихованців та їх результати у конкурсах, акціях, змаганнях, зльотах, олімпіадах, проектах і освітніх програмах місцевих, регіональних, Всеукраїнського рівнів (грамоти).

Розробка занять: відповідність навчальній програмі; відповідність завдань визначеній меті заняття; реалізація мети і завдань під час заняття; чіткість та логічність плану заняття; мотивація діяльності вихованців; зв'язок із життям, системність, доступність матеріалу заняття; використання наочності, ТЗН, IT - технологій, дидактичних матеріалів; врахування вікових особливостей та застосування диференційованого підходу до вихованців; доцільність вибору методів, прийомів, організаційних форм роботи на занятті; підсумок заняття.

Розробка масового заходу: організація заходу; зміст: актуальність теми, зв’язок із життям вихованців, закладу, громади; методика: оптимальність обраної форми проведення, врахування вікових особливостей учнів, цілісність елементів заходу, логічність їх побудови; результативність заходу: розвиток творчих та інтелектуальних здібностей, зростання спортивного рівня, розширення світогляду, виховний вплив на особистість.

На заочний тур 3-го етапу Конкурсу область представляє по одному переможцю за профілями: краєзнавчий, спортивно-туристський, військово-патріотичний, спортивний, дослідницько-експериментальний. Переможці 2-го етапу подають такі документи:

1. Заявка на участь за підписом начальника обласного управління освіти і науки.
2. Фотографії: портрет та дві жанрові фотографії (із заняття чи масового заходу) в електронному вигляді.
3. Характеристика професійної педагогічної діяльності учасника конкурсу.
4. Анотація власного досвіду роботи у паперовому та електронному вигляді (до 10-ти друкованих сторінок, містить: тему досвіду; обґрунтування актуальності досвіду, його практичну значущість для підвищення якості і результативності навчально-виховного процесу; систему педагогічних дій: організація, зміст, форми, прийоми, методи навчання, виховання); участь у семінарах, конференціях, змаганнях, освітніх проектах і програмах; впровадження досвіду на місцевому, регіональному, Всеукраїнському рівнях).
5. Додатки (матеріали щодо результативності роботи гуртка, відгуки про роботу, публікації у засобах масової інформації тощо), подаються у паперовому вигляді.
6. Розробки двох занять та одного масового заходу з повним дидактичним забезпеченням у паперовому та електронному вигляді.
7. Список друкованих праць та ксерокопії статей (до 5-ти) та публікацій в мережі Інтернет, за наявності.
8. Навчальна програма, за якою працює гурток (у разі використання типової програми, вказати назву).
Матеріали пунктів 3-7 подаються в електронному вигляді єдиним файлом у текстовому редакторі Word.
Конкурсні матеріали подаються до 15 березня 2013 року за адресою: 03035, Київ, вул. Урицького, 36, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти, відділ змісту позашкільної освіти.
Заочний тур 3-го етапу буде проходити протягом квітня - травня 2013 року. Термін та умови проведення другого (очного) етапу 3-го туру буде повідомлено додатково.


За матеріалами: Освіта.ua
Додав: dvovuk |
Переглядів: 603 | Розміщено до: 03.02.2013 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
.

ПОДІЇ ТИЖНЯ
[01.06.2018][Району]
Фізкультурно-оздоровчий захід «Хто ти, майбутній олімпієць» (0)
[01.06.2018][Району]
Засідання колегії Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (0)
[01.06.2018][Району]
Свято Останнього дзвоника (0)
[01.06.2018][Району]
Нова школа: що потрібно знати батькам першокласників (0)
[31.05.2018][Району]
Міський етап військово-патріотичної гри "Джура" (0)

УСІ ПОДІЇ.

.

Погода
Друзі сайту


Рибинська ЗОШ І-ІІІст.

Корюківка Альянс3000


Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz