П`ятниця, 27.04.2018,

05:45 

Наша адреса:

Відділ освіти, культури, молоді та спорту
 Корюківської міської ради
Меню сайту
Освітні новини
Ви на сайті

Гість !


Вітаємо Вас гість. Будьласка зареєструйтесь, або зайдіть під своїм логіном!

.
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Наше опитування
Звідки Ви?
Всього відповідей: 83
СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Хто сьогодні нас відвідав

[Детальна статистика]


Головна » Дошка оголошень » Позашкільна освіта » конкурси

Конкурс «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху».
Інформація | 05.04.2013, 11:15
   ПОЛОЖЕННЯ
 про проведення  на території Чернігівської області Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу ,,МОЛОДЕ ПОКОЛІННЯ ЗА БЕЗПЕКУ ДОРОЖНЬОГО РУХУ”  
    Відповідно до Законів України ,,Про міліцію”, ,,Про дорожній рух”, ,,Про загальну середню освіту”, розпорядження Кабінету Міністрів України від        21 березня 2012 року № 140-р ,,Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2015 року”, спільного наказу МВС України та Монмолодьспорту України від 22.02.2013 за №178/190 „Про затвердження положення про проведення Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу „Молоде покоління за безпеку дорожнього руху”( зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 04.03.2013 за №350/22882) та з метою запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, організації змістовного дозвілля школярів і молоді на території Чернігівської області визначається порядок проведення Всеукраїнськиого дитячого творчого конкурсу „Молоде покоління за безпеку дорожнього руху” 

 I. Загальні положення
1.1. Це Положення визначає порядок проведення на території Чернігівської області Всеукраїнського  дитячого  творчого конкурсу ,,Молоде покоління за безпеку дорожнього руху” (далі – Конкурс).
1.2. Конкурс проводиться щорічно з метою привернення уваги суспільства до проблем безпеки дорожнього руху, формування в дітей безпечних навичок поведінки на вулично-дорожній мережі, дбайливого відношення до власної безпеки та безпеки оточуючих, виховання свідомого ставлення до неухильного виконання правил дорожнього руху, зміцнення позитивного іміджу органів внутрішніх справ.
1.3. Завдання Конкурсу: залучити широкий загал дітей шкільного віку до вивчення правил дорожнього руху та пропагувати їх серед населення та однолітків; закріпити знання з безпечної поведінки на дорозі; створити умови для творчої самореалізації учнів.
1.4. Організаторами Конкурсу є: Управління Державної автомобільної інспекції УМВС України в Чернігівській області ; Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації; Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області До участі в організації та проведенні Конкурсу організатори можуть залучати інші державні органи виконавчої влади, благодійні фонди, об’єднання громадян та інші зацікавлені установи й організації (за згодою).
 
ІІ. Умови проведення Конкурсу
2.1. Конкурс проводиться поетапно щороку протягом вересня - травня. 1-й етап - районний, міський - проводиться впродовж вересня - квітня; 2-й етап - обласний - проводяться у квітні;
2.2. Конкурс проводиться на добровільних засадах і є відкритим для учнів дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, шкіл-інтернатів, дитячих будинків віком від 5 до 17 років включно.
2.3. Конкурс проводиться за трьома віковими категоріями: перша категорія – автори робіт віком від 5 до 9 років; друга категорія -  автори робіт віком від 10 до 13 років; третя категорія -  автори робіт віком від 14 до 17 років.
2.4. Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок або твори декоративно-прикладного мистецтва (вишивка, мозаїка, аплікація тощо) та фотографія. 
2.5. На конкурс подаються самостійно підготовлені індивідуальні творчі роботи, що відповідають тематиці конкурсу. Роботи, надіслані на конкурс, не рецензуються та не повертаються авторам. Наданням роботи на конкурс автор підтверджує повну згоду з умовами конкурсу, а також згоду на публікацію малюнка (конкурсної роботи) без будь-яких претензій щодо авторського права у подальшому. Роботи можуть бути використані УДАІ УМВС в області та його для організації акцій, фестивалів, нарад, презентацій, виставок для транслювання на телебаченні, висвітлення на сайті, для передачі в дитячі будинки, реабілітаційні центри, соціальні заклади, а також для використання в соціальній рекламі та під час проведення профілактичних заходів тощо.
2.6. Конкурсні роботи повинні відповідати тематиці безпеки дорожнього руху.
2.7. Малюнки подаються на конкурс у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, фломастерами, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю. Розмір роботи не повинен бути більшим за формат А2. Роботи не повинні оформлятися рамкою, паспарту, наклейками тощо.
2.8. Твори декоративно-прикладного мистецтва (вишивка, мозаїка, аплікація тощо) подаються на конкурс у довільній формі.
2.9. Фотографії подаються на конкурс у довільній формі. Розмір роботи не повинен бути більшим за формат А3. Роботи не повинні оформлятися рамкою, паспарту, наклейками тощо.
2.10. На зворотному боці кожної конкурсної роботи (або у додатку до роботи) необхідно зазначити: назву роботи; прізвище, ім'я, по батькові та дату народження автора; місце проживання (повну адресу) автора; назву навчального закладу, контактний телефон.
2.11. Критерії оцінювання конкурсних робіт: актуальність та повнота розкриття тематики; авторська позиція; оригінальність оформлення; ступінь самостійності автора у виконанні роботи; якість роботи; естетичний вигляд роботи тощо. 
Додав: dvovuk |
Переглядів: 1343 | Розміщено до: 05.05.2013 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
.

ПОДІЇ ТИЖНЯ
[17.04.2018][Району]
Засідання міського методичного об’єднання педагогічних працівників закладів дошкільної освіти (0)
[17.04.2018][Району]
Атестація педагогічних працівників (0)
[30.03.2018][Району]
Першість міста з баскетболу (0)
[30.03.2018][Району]
Педрада-тренінг "Впровадження інноваційних педагогічних технологій в освітній процес з метою формування позитивної мотивації навчання" (0)
[29.03.2018][Району]
Міський математичний конкурс "Золотий ключик" серед учнів 5-6 класів (0)

УСІ ПОДІЇ.

.

Погода
Друзі сайту


Рибинська ЗОШ І-ІІІст.

Корюківка Альянс3000


Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz